חייגו: 03-6023012

חיפוי בריכה

אם יש לכם בריכת שחייה – דבר מרשים ומרהיב בחצר הבית – אתם בוודאי תרצו שהיא תראה נהדר, מרשימה ומפוארת ככל האפשר.לכן חיפוי הבריכה הוא חלק מהותי בעיצובה ובאיכותה. חיפוי בריכות השחייה מתחלק לשניים : חיפוי ריצפת וקירות הבריכה וחיפוי סף הבריכה,מה שנקרא בלשון הקבלנים – “קופינג”.

בחירת העיצוב

חיפוי סף הבריכה (קופינג) – זהו החלק שמפריד בין ריצוף החצר לבריכה , מדובר בשיש או אבן טבעית בעובי של 3 ס”מ עד 6 ס”מ ,סף הבריכה מרוצף מצד אחד לריצוף וצידו השני חשוף למים , עליו עומדים או יושבים לפני כניסה לבריכה. הגימור של סף בריכה (הפאזה ) מעובד בקצהו לפי דרישת הלקוח , מעוגל או ישר . סף הבריכה עצמו יכול להיות מט או משי או מחוספס כמו מוטבה , או התזת חול , או עיבוד בשריפה Flame , כל העיבודים הללו גורמים לחספוס האבן ועשייתה מתאימה כנוגדת החלקה. העיצוב מותנה בצפיפות האבן, עובי האבן והגוון. ככלל לא משתמשים באהבן גירית בצפיפותה נמוכה יותר ורמת הספיגות למים גבוהה. ללקוחות שרוצים מראה מודרני ולא כפרי או עתיק , ואז כל אבן בגימור מט משי יתאים. בד”כ משתמשים באותה אבן שבה השתמשו לריצוף החצר .

חיפוי רצפת וקירות הבריכה -כולנו מתענגים למראה הכחול תכלת של בריכת שחייה , הצבע הזה מתקבל מצבע חיפוי רצפת וקירות הבריכה. חיפוי הבריכה יכול להיות מכל מוצר ריצוף המתאים למים, את הקרמיקה הישנה מחליף היום פסיפס זכוכית בצבעי הכחול. בשביל ליצור מראה של מעיין טבעי ניתן לרצף את רצפת הבריכה באבן טבעית. האפשרויות רבות מאוד, באולם התצוגה שלנו יש כ 15 דגמים של פסיפס לחיפוי בריכה. יש אפשרות להזמין פסיפס בריכה בצורה של דולפין או דגים, בד”כ הדבר כרוך בהזמנה מראש.

סוגי האבנים המומלצות

מאוד פופולרי היום ריצוף מאבן טבעית בשם טרוורטין. מדובר באבן עם מראה טבעי, עם החורים כפי שנמצאו בטבע, ללא מילוי וללא ברק. רב האדריכלים מחפשים להחזיר לנו את הטבעי הביתה, לכן חצר וספי בריכה מטרוורטין משווים מראה קצת כפרי וחמים למקום. יש שאוהבים את האבן מסוג חלילה שהיא בגוון צהבהב מגיע בגימור מט, ניתן לקבל גם בארבעה גדלי ריצוף לחצר ואז את סף הבריכה עושים מרצועות של 100/30/3 מעוגל בקצה. עוד סוגי חיפוי לספי בריכה יכולים להיות : אבן בזלת, בלוסטון, או כל שיש אחר שנושא חן בעיני הלקוח. המוצר הכי עמיד בנוכחות מים וחומרי חיטוי של בריכה הינו שיש טבעי – אבן חזקה ועמידה ביותר בעלת רמת ספיגה נמוכה ומראה מרשים אך נעים.

טיפים לשמירה על חיפוי הבריכה

  • כיסוי הבריכה כאשר היא אינה בשימוש (בעונת החורף למשל) מונע מקרני השמש להקרין על האבן בבריכה. כך תמנעו את שחיקתה ואת דהיית הצבע.
  • בהתייעצות עם מומחי האבן של ‘שיש רזיאל’, חשוב לבחור בסוג חיפוי היכול לעמוד במים ובחומרי החיטוי שבבריכה, למשל אבן שיש טבעית.
  • אחת לעונה כדאי להחליף את המים בבריכה. במשך השימוש, חשוב לוודא כי המסנן תקין ותחלופת המים טובה. שמירה על ניקיון המים בבריכה חשוב ביותר ויתרום לאורך החיים של האבן המחפה.

מתעניין בחיפוי לבריכה?

התקשר 03-6023012 או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

בונה או משפץ? לחץ לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית
072-372-6495 השאירו פרטים