חייגו: 03-6023012

איך לעצב וילה פרטית בעזרת שיש טבעי

דמיינו לעצמכם שאתם נמצאים בוילה פרטית יפיפייה, המעוצבת בדיוק לפי טעמכם וכוללת פרטי סטיילינג מרהיבים, הוילה מרווחת מאוד והדבר ששווה את עיננו הוא מראה השיש והקרמיקה.
וילה פרטית היא חלומו של כל אדם וכיום ניתן לעצב אותה במגוון שיטות מגוונות אשר מקנות לה מראה יוקרתי כשל אחוזת יוקרה. שיש טבעי בתוך מקפיץ ומשדרג את עיצוב הבית.

שיש טבעי מורכב ממינרלים חזקים ועמידים, דבר ההופך אותו לחומר גלם חזק ואיכותי הניתן לשימוש במשטחי עבודה, מטבחים וחיפויים של קירות. בעקבות היותו חומר איכותי, הביקוש לגביו הוא רב וניתן לראות אותו בשימוש רב בתוך וילות או בבתי יוקרה בארץ ובחול.

השיש קיים בשלל סוגים מרהיבים ובינהם שיש אבן קיסר המורכב מאבנים שבהן קיים מינרל הנקרא קוורץ. מינרל זה הינו מינרל ייחודי, חזק ואיכותי. אבן קיסר מכילה מינרל זה בריכוז גבוה. השיש מגיע בגווני צבע ייחודיים ובמגוון עיצובים.

בתוך וילה פרטית נראה בעיקר עיצובים מפוארים וגרנדיוזיים ביותר, המעניקים לחלל מראה יוקרתי. שטח רחב ובעל חלל גדול מאפשר חופש בחירה רב באשר לעיצוב. השיש יכול לשמש גם לעיצוב פסלים בתוך הוילה, אך בעיקר ישמש כחיפוי לקירות, משטחים וריצוף. בתחזוק נכון ובעזרת נקיון בחומרים איכותיים, והוא ישמור על יופיו למשך זמן ארוך.

שילוב מדרגות שיש

כשאתם מחפשים את המראה המושלם בתוך הוילה, שלבו מדרגות שיש בין המפלסים ובין הקומות והן יעניקו לתוך וילה פרטית זו מראה מהודר וגימור אלגנטי וזוהר. מדרגות העשויות שיש נחשבות לחיפוי הטוב ביותר והוא נשמר לאורך שנים מבלי צורך בטיפול הדוק ושמרני.

בתוך הוילה הפרטית ניתן לשלב מגוון סגנונות עיצוביים המקנים לבית מראה אצילי ביותר. את מדרגות השיש ניתן לעבד לצורת חצי עיגול או משחקי עובי של המדרגה כך שיתאימו בצורה מושלמת לתוך וילה יוקרתית ומפוארת.

חברת שיש רזיאל היא החברה המובילה בתחום השיש בארץ ובנוסף מייבאת ומשווקת את כל סוגי האבנים מכל רחבי העולם. אז אם אתם בעלי בית קרקע פרטי ורוצים לשפץ, אנחנו הכתובת המושלמת עבורכם!

בונה או משפץ? לחץ לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית
072-372-6495 השאירו פרטים