חייגו: 03-6023012

דוגמאות שיש למטבחים כפריים ומטבחים מודרניים

מטרתו הקמאית של המטבח הביתי הייתה להוות אזור בבית אשר בו מתרכזת מלאכת הבישול והאפייה, ואלו היו שימושיו הבלעדיים. כיום, תפקידיו של המטבח התרחבו משמעותית, הוא הפך לחדר אשר כל דיירי הבית עושים בו שימוש, בין אם למטרות קולינריות, כאזור מפגש וישיבה סביב השולחן, או כדי לבדוק מה נשתנה במקרר. עולם העיצוב הבחין גם הוא בעליית מעמדו של המטבח כחדר בבית, ועל כן מעניק לו תשומת לב מיוחדת בשנים האחרונות, המתבטאת בעיצובים מגוונים ושימוש בחומרים שונים המשווים לו מראה ייחודי. שיש הינו אחד מהחומרים הפופולאריים בעיצוב המטבח, ולא בכדי – מדובר לחומר קלאסי למשטח עבודה, שניתן ליצור עימו עיצובים מרהיבים למטבח ההופכים אותו לפינת החמד של הבית.

מטבחים כפריים

מטבחים בעיצוב כפרי נושאים ניחוח וינטאג’י, תחושת חמימות המהולה ברוח אירופאית, היוצרת אווירה קסומה שאין שניה לה. מטבח כפרי אמנם מתקשר לפשטות נוסטלגית האופיינית למטבחים מן העבר, אך כיום עיצובי המטבחים הכפריים נעשים באופן מתוחכם, בסגנון ובחדשנות מרובה. שיש, כחומר גלם טבעי, מתאים ככפפה ליד לדפוס החשיבה הקיים בעיצוב המטבחים הכפרי, בשל היותו מאופיין בשימוש בצבעים חמימים, נעימים ורגועים, ממש כמו בטבע. שילוב של שיש בעיצוב המטבח הכפרי יכול להתקיים בכלל אזורי המטבח, אך שימושיו הפופולאריים הם במשטחי דלפק וכחיפויים לקירות. ניתן לבחור בשיש בצבעים שמרניים יותר לעיצוב כפרי, כחום, שמנת ולבן, או לבחור בצבע נועז יותר שישאיר את המטבח בסגנון כפרי, אך יעניק לו טוויסט מודרני ומתוחכם.

צבעי שיש אשר עשויים להתאים לעיצוב מטבח בסגנון כפרי:

מטבחים מודרניים

טרנד העיצוב המודרני עלה מדרגה בשנים האחרונות וזכה למקום מרכזי בעולם העיצוב ולשלל סגנונות וגרסאות האופייניות לו. העיצוב המודרני חלחל גם אל עולם המטבחים והפך את המטבח מחדר מסורתי לחדר השיקי ביותר בבית. המטבח המודרני מכיל קו עיצובי נקי ופשוט מחד, אך מתוחכם ומסוגנן מאידך. עיצוב מטבח מודרני בשיש מעניק מראה מתוחכם וחדשני – השיש החלק הופך את המטבח לנקי בסגנונו, מה שמאפשר תעוזה המתבטאת שימוש בצבעים לא קונבנציונלים וצורות שונות שהופכות את המטבח לבעל מראה היי-טקי ועתידני המתאימות לחובבי הסגנון היוקרתי.

צבעי שיש היוצרים סגנון של מטבח מודרני:

לסיכום

בין אם מטבח בסגנון כפרי או בין אם בסגנון מודרני, השיש מהווה שחקן מרכזי ברחבת העיצוב, שכן ניתן ליצור באמצעותו את מטבח החלומות, ובכך להצדיק את המעמד לו זכה המטבח כמקום הכי מרכזי בבית.

בונה או משפץ? לחץ לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית
072-372-6495 השאירו פרטים