חייגו: 03-6023012

מהי קרמיקה

קרמיקה היא חומר מאוד נפוץ, אותו אפשר למצוא במוצרים ביתיים ותעשייתיים רבים. אריחי קרמיקה משמים לריצוף הרצפה, חדרי האמבטיה ואף את קירות המטבח. אנשים רבים משתמשים בקרמיקה למטרות שונות ומגוונות. אחת הסיבות העיקריות לכך, היא שמדובר בחומר מאוד קל לעיבוד ולשימוש. אנחנו משתמשים בה כחומר לחיפוי הרצפה, משום שהיא חלקה ולכן נעימה למגע ולדריכה. האריחים עשויים מחומרים המאפשרים לנו ניקוי קל, ולכן היא אידאלית כחומר לחיפוי הרצפה, הנוטה להתלכלך באופן תדיר. היא מאוד קלה ונוחה לעיבוד, לכן אפשר לעצב אותה ולהביא אותה למצב בו היא יכולה להתאים לבתים שונים, אנשים שונים ועיצובים שונים.

הטרנדים העכשוויים

חוג קרמיקה, אליו הולכים אנשים מכל הגילאים ונהנים מיצירה בחומר המאוד זמין והאיכותי הזה. בחוג אנשים מעצבים וצובעים פריטים שיצרו בעצמם, בשלל דרכים וצורות. כל זאת, רק מדגים לנו, עד כמה מדובר בחומר שיכול להתגמש ולסייע לנו בשימוש הביתי וגם בבית העסק. בימים עברו, העיבוד היה נעשה בדרכים שונות מאשר היום. בעבר, יכולת העיבוד שהתאפשרה עבור קרמיקה הייתה פחותה, ולכן התוצאה הסופית, הייתה של אריחים או פריטים אחרים, באיכות שונה מזו המתאפשרת היום. מכיוון שבעבר העיבוד היה נעשה בדרכים שונות, אך המחירים בהם קרמיקה הייתה נמכרת היו שונים עד מאוד.

היו תקופות בהן היא הייתה חומר יוקרתי אותו רק העשירים בחברה יכלו להרשות לעצמם. בימינו אנו, לעומת זאת, צורות העיבוד התפתחו רבות והשתנו. בזכות פיתוחים אלו בטכנולוגיה, יצרני החומר המעניין יכלו להרשות לעצמם לעשות רפורמה במחירים.

קרמיקה בכל בית

כיום, כאשר כל אדם יכול לבחור כמה הוא רוצה לשלם עבור קרמיקה לעיצוב הבית שלו. אנשים רבים נעזרים בקרמיקה לא רק משום העובדה שהיא ברת השגה, אלא אף משום שהיא מאוד קלה להתאמה. בכל חנות לעיצוב הבית אפשר להתרשם מהמגוון הרחב והעשיר של תצוגת האריחים שהם בכל הגדלים, בכל הצורות, הצבעים והגוונים. ניתן להתאים אותם בדיוק לצרכים ולרצונות שלכם.

בונה או משפץ? לחץ לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית
072-372-6495 השאירו פרטים