חייגו: 03-6023012

אבן כורכר

לא בכדי אבן הכורכר היא אחת מהאבנים האהובות עלינו הישראלים ויש גם שיגידו שהיא אחת היפות. אבן הכורכר היא אבן ייחודית ואיכותית, אשר מגיעה בצורות וגוונים שונים ומתאפיינת בתכונות שונות שמעניקות לה גוון ייחודי וצפיפות לא רגילה.

מקור אבן הכורכר

אבן הכורכר היא אבן טבעית הנחצבת בעיקר באזורי חוף ים. אבן זו מתאפיינת בחורים ובחוסר צפיפות של האבן , מה שמעניק לה מראה מאוד טבעי. הכורכר מתאפיין בצבעי אדמה, חול וכל גווני הבז’. הכורכר הנחצב בישראל הוא בין היפים שנמצאים בשוק אבני הכורכר והוא משתייך לקטגורית אבני חול.

שימושים לאבן הכורכר

אבן הכורכר הינה אבן חולית רכה וחלשה ולכן השימוש העיקרי שנעשה בה הוא למטרות נוי, בשונה מאבנים אחרות המשמשות כבסיס לבנייה. היא מהווה את אחד מחומרי הגלם המרכזיים לחיפוי וריצוף אזורים שונים, בפנים הבית או מחוצה לו. אם רוצים לעשות שימוש באבן הכורכר בריצוף חצר, יש למלא את החורים המצויים באבן בעזרת רובה או דבק שיש.

שאלות נפוצות

מה הייחודיות שלכם בשימוש באבן הכורכר?

אנו בשיש רזיאל משתדלים לשמר את המראה המשגע הזה והטבעי של האבן ולא ממלאים את החורים אלא משווקים את האבן כמו שנחצבה לאחר ניסור.

מה מקור אבן הכורכר אשר עושים בה שימוש אצלכם בחברה?

ישראל הינה ספקית של אבן כורכר מהיפים שיש אך מכיוון שהמחירים של האבנים מישראל מאוד יקרים, אנו מייבאים אבני כורכר בעיקר מספרד.

כמה סוגי אבן כורכר יש?

ישנם סוגים רבים של אבני כורכר בשוק ורק בישראל לבדה ישנם כחמישה סוגים שונים.

בונה או משפץ? לחץ לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית
072-372-6495 השאירו פרטים