חייגו: 03-6023012

אבן פסיפס

לאלו שרוצים אומנות בתוך הבית, ממש מתחת לרגליים, הפסיפס היא הבחירה הנכונה. פסיפס היא יצירה באבנים קטנות המשובצות בצורות שונות ומיוחדות. זו מלאכה עתיקת יומין שנראית בחורבות רבות ברחבי ישראל וכן ברחבי יוון, טורקיה ואירופה. הפסיפס היא הרצפה של בתי המלוכה בתרבויות עתיקות, כמו יוון ורומי, והייתה סמל ליוקרה וטוב טעם. גם כיום, הפסיפס משווה מראה מסוגנן, יוקרתי ויפהפה לכל רצפה ובית. בהרכבת הפסיפס משתמשים בחומרים שונים – אבנים שונות, זכוכית, יש ועוד.

טכניקת עבודה

הטכניקה ידועה לאנושות מימי קדם, בהם הפסיפס ראה שימוש בכנסיות ביזנטיות ובתי כנסת מימי בית ראשון ושני בישראל.

הטכניקה מאוד דומה גם כיום אך העיצוב רואה יותר שימוש בבתים מודרניים ולא רק במבנים ציבוריים או ארמונות.

האבנים הקטנות משובצות על משטח רך שמתקשה בתהליך הייבוש.

כאשר יבש וקשה המשטח מחזיק בתוכות את האבנים הקטנות. לאחר מכן המשטח עובר ציפוי בחומרי איטום והחלקה המאפשרים לנו לדרוך על הרצפה מבלי להרוס את הפסיפס.

שימושים עיקריים

הפסיפס צריך להתאים קודם כל לקו העיצובי של הבית. לרוב רואים פסיפס בחדרי רחצה או בריצוף חיצוני. אפשר להשתמש כחלק מעיצוב חדר, כלומר לא לעשות את כל הרצפה לפסיפס, וכן גם לעיצובים שונים בחיפוי קירות, למשל פס פסיפס על קיר האמבטיה. אפשר לעשות את הפסיפס בצורות,  צבעים ועיצובים שונים ומגוונים, לפי בחירתכם. מגודל של 1X1 ס”מ ומצבעי אבן פשוטים ועד עיטורי זהב, תוכלו למצוא פסיפס המתאים בדיוק, ורק, בשבילכם.

חברת ‘שיש רזיאל’ מתמחה בריצוף ויוצרת פסיפס אבן באיכות גבוהה מאוד. עם ניסיון של למעלה מעשרים שנה בענף, ידע וניסיון רחבים בתחום ושימוש רק בחומרים הטובים ביותר, אנו מבטיחים לכם ריצוף איכותי ועיצובים מרשימים וייחודיים. חברתנו היא מהותיקות והחלוצות בענף הריצוף והאבן בארץ, לכן בעלי המקצוע שלנו מספקים את השירות הטוב ביותר וייעוץ מקצועי.

בונה או משפץ? לחץ לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית
072-372-6495 השאירו פרטים